Про нас - Kinopark Theatres

Про нас

KinoPlexx KinoPark logos - kinopark.kz
«Kinopark 11 Sky Mall» став першим кінотеатром мережі Kinopark-Kinoplexx Theatres в Україні.

Новий кінотеатр площею понад 4500 кв. м. вмістив аж 11 комфортних залів та 2 vip-зали. Головною метою проекту було створити унікальний кінотеатр високого рівня, де кожен відвідувач зможе отримати незабутні емоції та враження від перегляду фільмів. Тому у своїй роботі ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт та високу якість у кожній деталі.

На території кінотеатру є зони для очікування, окрема зона для vip-гостей, власна мережа швидкої їжі Tiger Food з відкритою кухнею та кав’ярня, ігрова зона для маленьких відвідувачів та багато іншого.

KinoPark hall - kinopark.kz

Наші зали облаштовані комфортабельними кріслами іспанського виробництва, а сучасне звукове та цифрове обладнання дозволяє відвідувачам максимально поринути у кіноподії: акустичні системи MAG Audio від вітчизняних розробників є одними з найкращих на інтернаціональному ринку, а проектори CHRISTIE виводять картинку на екрани у максимальній якості з точним передаванням кольорів. Крім того, ми піклуємось про безпеку глядачів в умовах пандемії - у залах встановлено лампи для знезараження повітря, а якісний матеріал крісел дозволяє обробляти їх спиртовим розчином після кожного кіносеансу.

Kinopark-Kinoplexx Theatres є найбільшою кінотеатральною компанією на території Центральної Азії, в її управлінні перебувають 24 кінотеатри в 11 містах Казахстану. Компанія є піонером в галузі технологій (IMAX, Dolby Atmos, преміум-зали), розвиває власну систему онлайн-купівлі квитків і барної продукції. Крім кінопоказу, з 2021 року компанія розпочала виробництво власного кіно, створивши спеціальний підрозділ Tiger Films.

Покладаючись на власний та світовий досвід, Kinopark створює ідеальні умови для глядачів, при яких кожен кінотеатр стає зразком якості в сфері дозвілля і розваг.

Запрошуємо вас відвідати новий «Kinopark 11 Sky Mall» та отримати якісно новий і незабутній досвід кіноперегляду!