Коронавірус - Kinopark Theatres

Шановні глядачі,

Дякуємо, що ви з нами!

Коронавірус — слово, яке викликає тривожність і занепокоєння у всього світу. У цій неблагополучній ситуації ми розуміємо, що хвилювання та страх можуть зберігатися ще довго. Однак ми продовжуємо дивитися в майбутнє позитивно. Здоров'я відвідувачів — головний пріоритет у нашій роботі, тому нами вжито низку додаткових заходів щодо забезпечення санітарних норм у кінотеатрах Kinopark-Kinoplexx Theatres.

Ми дотримуємося всіх санітарно-епідеміологічних норм як стосовно клієнтів, так і співробітників: вимірюємо температуру тіла, забезпечуємо запасом одноразових масок і рукавичок

Ми відповідально підходимо до дезінфекції та саноброблення в кухні. Впроваджено суворий внутрішній режим. Персонал працює в рукавичках і гігієнічних масках, обробляє руки та робочі поверхні дезінфекційними засобами суворо за розкладом.

Усі приміщення кінотеатру регулярно обробляються дезінфекційними засобами. Ми запровадили шахове розсадження в кінозалах, залишаючи два вільні місця між відвідувачами, а також обмежуємо кількість глядачів, які перебувають одночасно в одному залі, до 30%. Після кожного сеансу в кінозалах здійснюється чищення та додаткове провітрювання і знезараження приміщень із використанням кварцових ламп. Ми забезпечуємо постійну циркуляцію повітря за допомогою системи вентиляції з припливно-витяжними машинами та використанням фільтрів тонкого очищення.

З метою недопущення поширення захворювання на території кінотеатрів ми щодня здійснюємо профілактичні та дезінфекційні заходи і переконливо просимо вас дотримуватися всіх запобіжних заходів.

А саме:

1. На території кінотеатрів використовуйте гігієнічні маски, обробляйте руки санітайзером. Для вашої зручності в різних зонах кінотеатру встановлено безконтактні дезінфекційні засоби.

2. Рекомендуємо купувати квитки, продукцію бару онлайн на сайті kinopark.com.ua. При цьому Вам необов'язково роздруковувати квиток, Ви можете забрати своє замовлення на барі й показати код на своєму пристрої контролерові для безконтактного сканування біля входу в кінотеатр.

3. Будь ласка, тримайте дистанцію біля касових і барних зон згідно з обмежувальними розмітками.

4. Ми вітаємо безконтактні способи оплати (за допомогою банківських карт і технологій оплати смартфонами) задля зниження фізичного контакту з готівкою.

5. Щоб уникнути скупчення людей, просимо вас приходити до кінотеатру за 15 хвилин до початку сеансу.

Відповідно до діючих карантинних обмежень в м. Київ, на території кінотеатру забороняється:

1. Вхід у кінотеатр без маски

2. Знімати маску під час перегляду фільму

3. Пересідати на інше місце, відмінне від зазначеного на квитку, придбаного глядачем

Умови відвідування кінотеатру можуть бути змінені в залежності від постанов уряду України та місцевої влади.

Дякуємо за розуміння та бажаємо приємного кіноперегляду!