Поширені питання - Kinopark Theatres

Поширені питання

Наявність місць ви можете дізнатися онлайн на сайті kinopark.com.ua, після вибору сеансу фільму, у вас відкриється вікно зі схемою залу, темно сірий колір - зайняті місця, місця білого кольору - вільні. Крім того, ви можете зателефонувати в сам кінотеатр.

Діти, які не досягли 5 років можуть скористатися категорією БЕЗКОШТОВНИЙ КВИТОК без надання окремого місця. «Дитячий квиток» ми оформлюємо дітям від 5ти до 16ти років.

Ви можете придбати квиток на касі кінотеатру, або онлайн на сайті kinopark.com.ua (увага: продаж квитків на сайті закривається за 30 хв до початку сеансу).

Актуальний розклад, а також майбутні релізи ви можете знайти в розділі «Сьогодні в кіно» і «Скоро в кіно» на нашому офіційному сайті kinopark.com.ua

Вартість «дорослого» квитка встановлюється адміністрацією кінотеатру відповідно до тарифної сітки, в залежності від часу, тривалості, формату та кінозалу.
Ви можете переглянути ціни на нашому офіційному сайті kinopark.com.ua вибравши сеанс, що вас цікавить.

На сайті kinopark.com.ua всі оплати здійснюються без комісії і переплати.
Продаж квитків онлайн закривається рівно за 30 хвилин до початку сеансу.
Крок 1 - На головній сторінці у верхній сірій плажці ви можете вибрати місто, кінотеатр і фільм, перейти на розклад натиснувши на «купити квитки». Також, розклад кінотеатрів є у вкладці «Фільми», далі «сьогодні в кіно». Виберіть зручний час сеансу.
Крок 2 - Після відкриття схеми кінозалу, виберіть відповідні місця і тариф. Натисніть кнопку «Далі»
Крок 3 - Заповніть дані в полях - електронна адреса та номер телефону. Натисніть кнопку «Оплатити».
Крок 4. Ви будете автоматично перенаправлені на сторінку банку / платіжної системи, де необхідно заповнити форму (дані банківської картки, ім'я, прізвище, CVV код), і натиснути кнопку «Оплатити».
Крок 5. Натисніть кнопку номер броні для отримання QR коду. Номер броні з QR кодом будуть відправлені на вашу електронну пошту. Вам не обов'язково роздруковувати квиток на касі кінотеатру. Біля входу в кінозал покажіть контролерові код на вашому пристрої для його сканування.
* Якщо у вас виникли труднощі c онлайн покупкою або вам потрібно оформити повернення, просимо звертатися за адресою info@kinopark.com.ua
* Повернення онлайн квитків оформл.ється до початку сеансу і за умови, що електронний квиток не пройшов процедуру заміни на паперовий.

Оплату можна здійснити карткою будь-якого банку.

На вечірні сеанси, фільми які закінчуються після 22:00, а також на сеанси з віковим обмеженням +18, особи до 18 років допускаються тільки в супроводі батьків або інших законних представників. В іншому випадку, їм може бути відмовлено в допуску до кінозалу.

Після початку сеансу квитки поверненню та обміну не підлягають.
Повернення до початку сеансу можна зробити на касі кінотеатру.
При цьому, в разі повернення квитків більш ніж за 1 годину до початку сеансу, утримується сума сервісного збору в розмірі 20% від вартості квитка, менш ніж за годину до початку сеансу - 30%. Часткове повернення квитків неможливе.
Повернення грошових коштів Клієнту здійснюється на ту ж платіжну карту, з якої був здійснений платіж, протягом 3 (трьох) робочих днів.

В кінотеатрі передбачені пільгові тарифи для деяких категорій глядачів:
Тариф «ДИТЯЧИЙ» - для юних глядачів від 5 і до 16 років включно.
Тариф «ПЕНСІЙНИЙ» - для глядачів, які вийшли на пенсію за віком.
Тариф «СТУДЕНТСЬКИЙ» - для студентів і школярів при пред'явленні студентського квитка/посвідчення або довідки з місця навчання.

Вхід в кінозал з продуктами харчування, придбаними за межами кінотеатру - заборонений.

Відповідно до Системи вікової класифікації відеопродукції в Україні від 6 травня 2016 року,
ПозначенняОпис критерію
<0+>Фільми цієї категорії розраховані на глядачів будь-якого віку, в тому числі й на дітей. Вони максимально прийнятні для сімейного перегляду, бо порушують теми, зрозумілі більшості глядачів. У таких фільмах не допускаються грубість, насилля, жорстокість, непристойні вирази у будь-якій формі, тощо. Реалії складної дійсності (смерть, війна, страждання, горе, жахіття, тощо) відображаються у максимально коректній формі.
<12+>Фільми цієї категорії можуть містити деякі сцени, які є неприйнятними для дітей, тому їх перегляд дозволений тільки за присутності батьків або осіб, що їх замінюють. Допускається естетична демонстрація оголеного тіла, епізодичне використання грубих слів та ненормативної лексики.
<16+>Фільми цієї категорії можуть містити сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи). Допускаються короткі та епізодичні зображення оголеного тіла, сцени кохання, використання грубих слів і ненормативної лексики.
<18+>Фільми цієї категорії призначені тільки для дорослих, тому перегляд їх рекомендується тільки повнолітніми глядачами. До цієї категорії належать фільми з високим ступенем насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертого показу оголеного тіла, імітації інтимних стосунків.

Усі претензії та пропозиції ви можете направляти на офіційну пошту кінотеатру: info@kinopark.com.ua

Квитки обміну не підлягають. Ви можете зробити повернення і знову придбати квитки на необхідний кіносеанс.
З процедурою повернення квитка детально можна ознайомитися у питанні вище.

Ми просимо надавати студентське посвідчення тільки українського зразка та в оригіналі. Електронна версія або копія не може бути прийнята за документ, що підтверджує ваш статус студента.

Ви можете придбати квиток дитині за дорослим тарифом. Тариф «Дитячий» не доступний на сеанси фільмів, що закінчуються пізніше 22.00 годин, а також фільми з віковими обмеженнями.

Дізнатися про актуальні вакансії ви можете у адміністрації кінотеатру.