Купівля і повернення квитків - Kinopark Theatres

Купівля і повернення квитків

Встигни зайняти улюблені місця - купуй квитки онлайн!

Головною перевагою системи покупки квитків є те, що глядачеві не доведеться переплачувати за квиток в кіно, так як на сайті kinopark.com.ua все оплати виробляються без комісії і переплати!

Продаж квитків онлайн закривається рівно за 30 хвилин початку сеансу.

Як купити квиток онлайн на сайті kinopark.com.ua?

1. На головній сторінці у верхній сірій плажці ви можете вибрати місто, кінотеатр і фільм, перейти на розклад натиснувши на «купити квитки». Також, розклад кінотеатрів є у вкладці «Фільми», далі «сьогодні в кіно». Виберіть зручний час сеансу.

2. Після відкриття схеми кінозалу, виберіть відповідні місця і тариф. Натисніть кнопку «Далі»

3. Заповніть дані в полях - електронна адреса та номер телефону. Натисніть кнопку «Оплатити».

4. Ви будете автоматично перенаправлені на сторінку банку / платіжної системи, де необхідно заповнити форму (дані банківської картки, ім'я, прізвище, CVV код), і натиснути кнопку «Оплатити».

5. Натисніть кнопку номер броні для отримання QR коду. Номер броні з QR кодом будуть відправлені на вашу електронну пошту. Вам не обов'язково роздруковувати квиток на касі кінотеатру. Біля входу в кінозал покажіть контролерові код на вашому пристрої для його сканування.

Alert - kinopark.kz
  • Якщо у вас виникли труднощі c онлайн покупкою або вам потрібно оформити повернення, просимо звертатися за адресою info@kinopark.com.ua. Повернення онлайн квитків оформлюється до початку сеансу і за умови, що електронний квиток не пройшов процедуру заміни на паперовий.
  • Також доводимо до вашого відома, що при поверненні квитків більш ніж за годину до початку сеансу, сервісний збір складає 20%, менш ніж за годину до початку сеансу - 30%. З моменту початку сеансу квитки не підлягають поверненню. Часткове повернення квитків неможливе.