Premium зали - Kinopark Theatres

Premium зали

Premium зали First Class Laser - 1 - kinopark.kzKinopark «Premium» - коли краще стає винятковим...

У відповідь на потребу глядача в перегляді кіно в максимально комфортних умовах, з камерною атмосферою і персональним обслуговуванням, мережа Kinopark представляє зали Premium-класу.

Концепція залів даної категорії будується на основі трьох складових - підвищений комфорт, індивідуальний підхід і кращі традиції кінопоказу. Зали «преміум» обладнані сучасними проекторами з ідеальним виведенням зображень та високотехнологічними аудіосистемами.

Проте найважливішою складовою VIP-залів, передусім, є комфорт. Встановлені в залі шкіряні крісла мають широкий підлокітник, тримач для напоїв, автоматичний механізм управління нахилу спинки і підставки для ніг. За рахунок значних відстаней між рядами кількість посадкових місць в таких залах не перевищує 50, що створює камерну атмосферу та затишок. Ергономіка, практичність і ексклюзивний дизайн крісел дозволили їм зайняти лідируючі позиції на ринку кінопоказу.

До послуг відвідувачів даної категорії надається також персональне обслуговування, доставка їжі і напоїв в зал. А у фойє кінотеатру облаштована окрема зона очікування, якою можуть скористатись тільки глядачі VIP-залу.

Поділитися через :